Zasilacze UPS Eaton

W sprzedaży posiadamy zasilacze poleasingowe firm APC, Eaton, Riello, Fideltronik o mocach od 500Va do 20 Kva.

Każdy zasilacz Używany przechodzi  profesjonalny przegląd oraz wymianę kompletu baterii na nowy.

Oferta zasilaczy używanych ciągle się zmienia. Prosimy w tej sprawie prosimy o kontakt.

Oferujemy Zasilacze EATON:

Eaton jest wiodącym dostawcą zasilaczy UPS, czyli systemów zasilania gwarantowanego. Zasilacze UPS firmy Eaton dostarczają niezawodne zasilanie gwarantowane wysokiej jakości dla wszystkich zastosowań, od szaf sieciowych oraz serwerowni po korporacyjne i kolokacyjne centra przetwarzania danych.

 

UPS 9PX

Zasilacz UPS Eaton 9PX zapewnia zaawansowaną ochronę małych i średnich centrów przetwarzania danych, pomieszczeń IT oraz infrastruktury. Zapewnienie ochrony dzięki podwójnej konwersji przy 40% mniejszym zużyciu energii UPS 9PX jest idealnym zasilaczem UPS dla menadżerów działów IT i zakładów produkcyjnych, którzy są zainteresowani zmniejszeniem kosztów energii i poszukują rozwiązań ochrony zasilania nowej generacji.

UPS Eaton 5PX Gen2

Nowy zasilacz UPS Eaton 5PX Gen2 zapewnia sieciom korporacyjnym i urządzeniom Edge IT najlepszą w swojej klasie ochronę zasilania line-interactive, maksymalizując przestrzeń IT i ciągłość usług. Eaton 5PX Gen 2 oferuje potężne narzędzia do zdalnego monitorowania, integracji z architekturą IT i zdalnego wdrażania/utrzymywania dużej bazy zainstalowanych zasilaczy UPS.

UPS Eaton 5P

Nowy UPS 5P to następca zasilacza UPS 650 VA-1550 VA w technologii line-interactive z zaawansowanym wyświetlaczem LCD i funkcją pomiaru energii. UPS 5P to doskonały zasilacz do ochrony urządzeń sieciowych IT, takich jak serwery, przełączniki, routery i urządzenia magazynowania danych, w formacie wieży lub szafy rack.

UPS Eaton 93E

Zasilacz UPS 93E firmy Eaton zapewnia prostą i skuteczną ochronę zasilania w zastosowaniach elektrycznych i IT. Oferuje niższy całkowity koszt posiadania (TCO) dzięki połączeniu wydajności energetycznej, wysokiej niezawodności i kompaktowej konstrukcji. Zasilacz UPS Eaton 93E jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w budynkach komercyjnych i zakładach technicznych, a także małych i średnich centrach przetwarzania danych, które wymagają niezawodnej ochrony.

UPS Eaton 9SX

UPS Eaton 9SX oferuje wysoką dostępność, elastyczność i zaawansowaną ochronę infrastruktury przemysłowej, medycznej, IT, sieciowej i telekomunikacyjnej. Zapewnienia ochronę dzięki podwójnej konwersji on-line w wygodnym formacie wieży, Rack lub konwertowalnej.

UPS Eaton Ellipse PRO

UPS Eaton Ellipse PRO 650-1600VA to zasilacz UPS w technologii line-interactive opracowany specjalnie w celu ochrony stacji roboczych obsługujących wymagające zastosowania. UPS Ellipse PRO jest wyposażony w wyświetlacz LCD służący do wyświetlania statusu i pomiarów w czasie rzeczywistym. Posiada on również gniazda zasilania EcoControl, które umożliwiają oszczędność energii do 20% oraz funkcję Advanced Surge Reduction (ASR – Zaawansowana redukcja przepięć), która jest w pełni zgodna z wymaganiami normy IEC 61643-1.

Zasilacz UPS Eaton 3S 2. generacji

Eaton 3S 2. generacji to niedrogi i niezawodny zasilacz UPS offline do domu lub małej firmy. Zapewnia zasilanie gwarantowane i zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla bram sieciowych, komputerów stacjonarnych oraz innych ważnych urządzeń elektrycznych.

UPS Eaton 91PS i 93PS

Zasilacze UPS Eaton 91PS i 93PS zapewniają najniższy całkowity koszt posiadania (TCO) i maksymalną dostępność w swoim zakresie mocy. Niezależnie od rodzaju aplikacji o krytycznym znaczeniu, zasilacze UPS Eaton 91PS i 93PS oferują wydajność, skalowalność, niezawodność i sprawność, które są konieczne, aby zapewnić ciągłość działania.

Najniższe koszty eksploatacji zasilacza UPS .pdf

Technologie 3-fazowych zasilaczy UPS Eaton .pdf

Tryb EES .pdf

UPS Eaton 93PM G2

UPS Eaton 93PM G2 łączy w sobie ochronę, bezpieczeństwo i ciągłość działania w elastycznej, wydajnej i ekonomicznej modułowej i skalowalnej konstrukcji. Dzięki najwyższej możliwej dostępności i najniższemu całkowitemu kosztowi posiadania w swojej klasie, trójfazowy UPS 93PM drugiej generacji jest idealnym rozwiązaniem dla kolokacyjnych centrów przetwarzania danych i organizacji, które chcą zwiększać moc i ochronę zasilania zgodnie z rosnącym zapotrzebowaniem.

Najniższe koszty eksploatacji zasilacza UPS .pdf

Technologie 3-fazowych zasilaczy UPS Eaton .pdf

Tryb EES .pdf

Akumulatory bezobsługowe firmy CSB

Firma CSB zapewnia wysoką jakość oraz powtarzalność produkowanych akumulatorów i ogniw poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów oraz właściwego nadzorowania procesu produkcyjnego. Producent posiada certyfikaty jakości ISO-9001:2000, ISO-14001 oraz OHSAS-18001.

Dzięki zastosowaniu zautomatyzowanego systemu AAMP gwarantowana jest powtarzalność charakterystyki baterii, przez co doskonale nadają się one do systemów telekomunikacyjnych i zasilaczy UPS.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie baterie marki CSB. W przypadku pytań lub zamówienia prosimy o kontakt z naszą firmą.